Dlaczego Ówka Kryjówka?

O bystrych główkach  wiemy prawie wszystko! Od 8 lat prowadzimy przedszkola na terenie Wielkopolski.

Bystrymi główkami nazywamy naszych przedszkolaków – bo wierzymy, że w każdym dziecku drzemie potencjał, a odpowiednim towarzyszeniem mu w mądrym otoczeniu wspieramy jego harmonijny rozwój, bystrość i kreatywność.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie i autorskie podejście.

Przedszkole artystyczno-przyrodnicze Kryjówka w Tarnowie Podgórnym jest przedszkolem publicznym, pod nadzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej, prowadzonym przez Natalię Aleksandrov, która od 2013 roku zajmuje się prowadzeniem publicznych przedszkoli i obecnie ma ich osiem, między innymi w Pyzdrach, Lesznie, Sadach i Lusówku. Szczególnie duży nacisk kładziemy na kontakt z lokalnym środowiskiem, współpracujemy więc z bibliotekami, strażą pożarną, szkołami i domami kultury.

Ówki Bystre Główki to efekt wielu lat edukacji i doświadczenia własnego, czerpania od geniuszy pedagogiki dziecięcej i formowania z nich najlepszych rozwiązań dla autorskiej sieci przedszkoli w Wielkopolsce. Każda z placówek jest wyjątkowa, jak i ludzie którzy ją współtworzą. 

Nasze doświadczenie w edukacji przedszkolnej w liczbach:

500

Już ponad 500 Bystrych Główek zostało absolwentami naszych przedszkoli i rozpoczęło edukację szkolną.   

43552…

Na wyprawach, wycieczkach i misjach odkrywców zrobiliśmy nieskończoną liczbę
kroków i skoków!

432

Już około 432 litrów farb posłużyło do stworzenia obrazów, instalacji i innych prac plastycznych, a ciągle powstają nowe!

Nasze podejście do dziecka:

To jak każdego dnia organizujemy rzeczywistość w naszym przedszkolu wynika z naszych założeń, wartości i sposobu patrzenia na małego człowieka. 

Przedszkole Kryjówka to przedszkole o profilu sensoryczno-przyrodniczym.

 Planując codzienne aktywności kładziemy szczególny nacisk na pobudzanie wszystkich zmysłów, wzmacniając unikalne  w tym okresie możliwości rozwoju naszych przedszkolaków.

Dzięki przyjaznemu otoczeniu, wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej i wykorzystywaniu w codziennym planie dnia różnorodnych zabaw sensorycznych kształtujemy prawidłowy rozwój ruchowy i intelektualny. Spędzamy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu, zapewniając czas na swobodną eksplorację naturalnego placu zabaw i wzmacnianie odporności u dzieci.

Realizując autorskie programy zajęć dodatkowych pobudzamy nie tylko zmysł wzroku czy słuchu, ale także zmysłu równowagi, czucia ciała, dotyku, smaku i węchu. Prawidłowa integracja sensoryczna wszystkich zmysłów konieczna jest do harmonijnego rozwoju i optymalnego funkcjonowania dzieci w świecie.

Poznajmy się

To nasza kadra każdego dnia towarzyszymy dzieciom podczas ich małych i wielkich odkryć i przeżyć. 

Grażyna Kasperska
Dyrektor

Maria lipska
Wicedyrektor

MAJA OSTROWSKA
Kierownik administracji biurowej

Tworzymy miejsce dla Twojego dziecka!

Budynek przedszkola i towarzyszący mu plac zabaw będzie gotowy wiosną 2021 roku. Zaprojektowany specjalnie pod nasze potrzeby będzie wspierał wszechstronny rozwój dzieci.

Do zobaczenia